• Úvodní stránka
  • Aktuálně
  • Dotace pro zemědělce, vlastníky lesa, fyzické a právniceké osoby zpracovávající dřevo, obce - 2. kolo PRV

Dotace pro zemědělce, vlastníky lesa, fyzické a právniceké osoby zpracovávající dřevo, obce - 2. kolo PRV

Chcete využít dotační možnosti v roce 2016?


Chcete začít podnikat v zemědělství, rozšířit své podnikání o nezemědělskou výrobu, postavit nebo rozšířit penzion, vyrábět biopaliva, inovovat svou výrobu za použití metod a výzkumu a vývoje?

Jste vlastník lesa (fyzická, právnická osoba, obec) a chcete svůj lesní majetek zhodnotit, vybudovat retenční nádrže, opravit propustky, zvýšit protipovodňovou a protierozní ochranu, obnovit les po kalamitách, ochránit meliorační a zpevňující dřeviny, vybudovat v lese stezku, nebo jste podnika, který zpracovává dřevní materiál?

Pak právě pro Vás všechny je tu šance získat dotaci na Vaše projekty.

Termín příjmu žádostí o dotaci: první polovina květena 2016

Od druhého kola již bude opět nutné po zaregistrování Žádosti o dotaci předložit odpovídající povolení stavebního úřadu platné a pravomocné k datu zaregistrování Žádosti o dotaci.
 
Tak jako tomu bylo v prvním kole příjmu žádostí, bude aplikováno hodnocení finančního zdraví u většiny projektových opatření Programu rozvoje venkova 2014 – 2020 (kromě opatření zaměřené na les). Hodnocení finančního zdraví bude určenopro projekty, jejichž způsobilé výdaje, ze kterých je stanovena dotace, přesahují 1mil. Kč. Hodnocení bude vycházet zejména z účetních výkazů a dalších informací ovlivňujících riziko možnéhoúpadku žadatele.
 
 
 
Naše motto: "Váš sen je náš cíl. Snažíme se plnit Vaše podnikatelské cíle".
 
 

Jak vyřízení dotace probíhá?

 

Neváhejte mne kontaktovat

Miroslav Prášek
Administrativa spojená se zpracováním žádostí o dotaci

Ing. Vladislav Prášek
Konzultační poradenství k dotacím

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
605 575 865
Hrubá Vrbka 16
696 73

Jihomoravský kraj
okres Hodonín

Aktuálně ze světa dotací

Žádosti o dotaci v rámci SOT (Společná organizace trhu)

Žádosti o dotaci v rámci SOT s vínem - investice   Vážení, SZIF spustil od 3. června 2019 příjem žádostí z dotačního titulu "Investice" (v rámci SOT s…  Číst více

7. kolo Programu rozvoje venkova 2014 - 2020

Dne 8.8.2018 schválil ministr zemědělství dotační Pravidla, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotací na projekty Programu rozvoje venkova 2014 - 2020, pro…  Číst více

Nahoru