• Úvodní stránka
  • Aktuálně
  • Dotace pro zemědělce, vlastníky lesa, fyzické a právniceké osoby zpracovávající dřevo, obce - 2. kolo PRV

Dotace pro zemědělce, vlastníky lesa, fyzické a právniceké osoby zpracovávající dřevo, obce - 2. kolo PRV

Chcete využít dotační možnosti v roce 2016?


Chcete začít podnikat v zemědělství, rozšířit své podnikání o nezemědělskou výrobu, postavit nebo rozšířit penzion, vyrábět biopaliva, inovovat svou výrobu za použití metod a výzkumu a vývoje?

Jste vlastník lesa (fyzická, právnická osoba, obec) a chcete svůj lesní majetek zhodnotit, vybudovat retenční nádrže, opravit propustky, zvýšit protipovodňovou a protierozní ochranu, obnovit les po kalamitách, ochránit meliorační a zpevňující dřeviny, vybudovat v lese stezku, nebo jste podnika, který zpracovává dřevní materiál?

Pak právě pro Vás všechny je tu šance získat dotaci na Vaše projekty.

Termín příjmu žádostí o dotaci: první polovina květena 2016

Od druhého kola již bude opět nutné po zaregistrování Žádosti o dotaci předložit odpovídající povolení stavebního úřadu platné a pravomocné k datu zaregistrování Žádosti o dotaci.
 
Tak jako tomu bylo v prvním kole příjmu žádostí, bude aplikováno hodnocení finančního zdraví u většiny projektových opatření Programu rozvoje venkova 2014 – 2020 (kromě opatření zaměřené na les). Hodnocení finančního zdraví bude určenopro projekty, jejichž způsobilé výdaje, ze kterých je stanovena dotace, přesahují 1mil. Kč. Hodnocení bude vycházet zejména z účetních výkazů a dalších informací ovlivňujících riziko možnéhoúpadku žadatele.
 
 
 
Naše motto: "Váš sen je náš cíl. Snažíme se plnit Vaše podnikatelské cíle".
 
 

Jak vyřízení dotace probíhá?

 

Neváhejte mne kontaktovat

Miroslav Prášek
Administrativa spojená se zpracováním žádostí o dotaci

Ing. Vladislav Prášek
Konzultační poradenství k dotacím

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
605 575 865
Hrubá Vrbka 16
696 73

Jihomoravský kraj
okres Hodonín

Aktuálně ze světa dotací

8. kolo příjmu žádostí z Programu rozvoje venkova 2014 - 2020

Dne 1.8.2019 byla schválena dotační pravidla, kterými se stanovují podmínky pro poskytnutí dotace na projekty Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020, pro 8. kolo…  Číst více

Žádosti o dotaci v rámci SOT (Společná organizace trhu)

Žádosti o dotaci v rámci SOT s vínem - investice   Vážení, SZIF spustil od 3. června 2019 příjem žádostí z dotačního titulu "Investice" (v rámci SOT s…  Číst více

Nahoru