O mně

Vážená paní, vážený pane, vítám Vás na těchto stránkách

Zabývám se dotačním poradenstvím a komplexním zpracováním dotací z programů  vyhlašovaných v ČR. Snažím se klientům poskytnout nejen cenné rady při konzultacích jejich žádostí, ale i po celou dobu trvání vázanosti projektu.

Své zkušenosti, kontakty a praxi se snažím dále využívat pro Vaše projekty, a tak můžu objektivně posoudit Váš podnikatelský záměr a jejich soulad s dotačními programy, výzvami či jinými formami veřejné podpory. Nepatřím k poradenským společnostem, které chtějí dosáhnout rychlého zisku na úkor kvality odvedené práce bez závazků vůči mým klientům. Své klienty si dlouhodobě udržuji a chci, aby byli s mojí prací spokojeni. Mým cílem je především spokojený klient, který dokáže ocenit profesionálně odvedenou práci.

Mými žadateli o dotace jsou fyzické i právnické osoby podnikající, obce, různá sdružení, neziskové organizace a jiné, kde u mě žadatelé nalézají správná finanční řešení a úspěch.

Máte dotačního poradce, ale nejste s ním spokojeni? Chcete žádat o dotace, ale nemáte dostatek informací? Chcete pořídit nové stroje, postavit nebo zrekonstruovat stáje, nakoupit nářadí, technologii, nebo něco specifického pro váš podnik?

Nabízím:

  • Dotační poradenství a konzultace - prodiskutujeme Váš podnikatelský záměr a společně navrhneme optimální řešení a dotační program
  • Zpracování žádosti o dotace, přípravu příloh a dokumentů
  • Zpracování žádosti o proplacení, kontrolní činnost v průběhu realizace projektu
  • Zpracování hlášení o změnách, odvolání
  • Ekonomické poradenství
  • Školení, semináře a prezentace

Motto: "I váš záměr může mít šanci na úspěch, jen je potřeba svěřit ho do rukou zkušených lidí, kteří udělají vše pro jeho úspěch"

Pokud Vás mé služby zaujaly, neváhejte mne kontaktovat:

JménoTelefonE-mail
Miroslav Prášek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vladislav Prášek
konzultační činnost k projektům
+420 605 575 865 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jak vyřízení dotace probíhá?

 

Neváhejte mne kontaktovat

Miroslav Prášek
Administrativa spojená se zpracováním žádostí o dotaci

Ing. Vladislav Prášek
Konzultační poradenství k dotacím

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
605 575 865
Hrubá Vrbka 16
696 73

Jihomoravský kraj
okres Hodonín

Aktuálně ze světa dotací

Informace k mimořádnému 10. kolu PRV

V rámci 10. kola příjmu žádostí MZe otevírá dvě operace: - Investice do zemědělských podniků Záměr a) projekty do 2.000.000 Kč včetně a zároveň žadatel…  Číst více

Mimořádné 10. kolo PRV 2014 - 2020

Zvýšit soběstačnost České republiky a snížit její závislost na dovozech je hlavním cílem mimořádného 10. kola Programu rozvoje venkova (PRV). Příjem…  Číst více

Nahoru