O mně

Vážená paní, vážený pane, vítám Vás na těchto stránkách

Zabývám se dotačním poradenstvím a komplexním zpracováním dotací z programů  vyhlašovaných v ČR. Snažím se klientům poskytnout nejen cenné rady při konzultacích jejich žádostí, ale i po celou dobu trvání vázanosti projektu.

Své zkušenosti, kontakty a praxi se snažím dále využívat pro Vaše projekty, a tak můžu objektivně posoudit Váš podnikatelský záměr a jejich soulad s dotačními programy, výzvami či jinými formami veřejné podpory. Nepatřím k poradenským společnostem, které chtějí dosáhnout rychlého zisku na úkor kvality odvedené práce bez závazků vůči mým klientům. Své klienty si dlouhodobě udržuji a chci, aby byli s mojí prací spokojeni. Mým cílem je především spokojený klient, který dokáže ocenit profesionálně odvedenou práci.

Mými žadateli o dotace jsou fyzické i právnické osoby podnikající, obce, různá sdružení, neziskové organizace a jiné, kde u mě žadatelé nalézají správná finanční řešení a úspěch.

Máte dotačního poradce, ale nejste s ním spokojeni? Chcete žádat o dotace, ale nemáte dostatek informací? Chcete pořídit nové stroje, postavit nebo zrekonstruovat stáje, nakoupit nářadí, technologii, nebo něco specifického pro váš podnik?

Nabízím:

  • Dotační poradenství a konzultace - prodiskutujeme Váš podnikatelský záměr a společně navrhneme optimální řešení a dotační program
  • Zpracování žádosti o dotace, přípravu příloh a dokumentů
  • Zpracování žádosti o proplacení, kontrolní činnost v průběhu realizace projektu
  • Zpracování hlášení o změnách, odvolání
  • Ekonomické poradenství
  • Školení, semináře a prezentace

Motto: "I váš záměr může mít šanci na úspěch, jen je potřeba svěřit ho do rukou zkušených lidí, kteří udělají vše pro jeho úspěch"

Pokud Vás mé služby zaujaly, neváhejte mne kontaktovat:

JménoTelefonE-mail
Vladislav Prášek
Konzultační poradenství k dotacím,
zpracování žádostí o dotaci
+420 605 575 865 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jak vyřízení dotace probíhá?

 

Neváhejte mne kontaktovat

Ing. Vladislav Prášek
Konzultační poradenství k dotacím, zpracování žádostí o dotaci

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
605 575 865
Hrubá Vrbka 16
696 73
Jihomoravský kraj
okres Hodonín

 

 

Aktuálně ze světa dotací

Ukončení činnost dotačního poradenství

Vážení žadatelé,   ač s lítostí, tak Vám musím tímto oznámit, že vzhledem k okolnostem jsem nucen k 1.12.2022 ukončit svou činnost v rámci…  Číst více

13. kolo Programu rozvoje venkova

Dne 28.7.2021 byla schválena dotační pravidla, kterými se stanovují podmínky pro poskytnutí dotace na projekty Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020, pro 13. kolo…  Číst více

Nahoru